Reference

21.10.2023, Svatba, Moravské Budějovice,

Pane Klemente, ještě jednou děkujeme s manželem za krásný a nezapomenutelný večer. Máte s vaší paní co nabídnout, a jsem rád, že jsem Vás našel. Těšíme se na další akci a bude nám potěšením Vás opět slyšet. Anna a Karel

14.10.2023 Diamantová svatba, Dolní Cerekev, Jihlava

Díky za skladbu, kterou jste nacvičil pro naše rodiče, byl to nezapomenutelný zážitek je spatřit tančit a být šťastným párem na parketu. Jsem ráda, že jsem zvolila právě Vás, umíte naladit atmosféru a roztančit každého v jakémkoliv věku.

5.10.2023 Obec Vinařice u Prahy, Vinobraní , Burčákobraní

Děkujeme za kvalitní a profesionální přístup, těšíme se na příští Burčákobraní.

1.10.2023 Obec Zeleneč , Praha, Setkání seniorů v obci s místním zastupitelstvem

Děkujeme za vynikající hudbu, především za to, že jste dokázal roztančit celé publikum našich seniorů.

Jsme rádi za vaší účast i ozvučení celé akce. Vřelé díky a těšíme se na brzké shledání.

23.9.2023 Svatba, Beroun, Hotel Voronež,

Pane Klemente a Jano, děkujeme , že jste byl součástí naší svatby a jsme rádi, že jsme zvolila právě Vás. Josef a Irena Blahoudková

9.9.2023 Narozeniny : Thank you for your time to be with us. Doren and Jana Browns

10.3.2023 Hotel (hospoda) Na Slupech, Praha

Děkuji za večer , který zpříjemnil našim zákazníkům v hotelu.

4.3.2023 Myslivecký ples

Děkujeme skupině The Black za fantastický výkon a profesionální vystoupení.

25.2.2023 Narozeniny 50

Pane Klemente děkuji od srdce za nádhernou atmosféru a vynikající zážitek. Jana Novotná

3.2.2023 Narozeniny 40 -Jiří Soukup

Paní Jano a Klemente, skutečně jsme měli za to že jste manželé, skvěle hrajete, zpíváte, skvěle se doplňujete a děláte lidem radost. Je málo skupin, které umí tak dobře pobavit a být součástí oslavy jako rodina. Díky za vše. Jiří s manželkou.

7.1.2023 Hasičský ples – Heraltice

Díky za skvělou atmosféru, příště zase u nás. Hasičský sbor Heraltice

16.12.2023

Nováková Jaroslava

Pane Klémo a Jano, děkuji, že jste nám zahráli na oslavě 60. tých narozenin. Vnučka se bude vdávat , tak myslíme, že kapelu určitě už máme vybranou právě vás. Spojí se s Vámi a těším se na viděnou. Jarka

2.11.2022

Hospoda u Slovanů – Praha

Děkujeme za super večer pro naši malou obec, bylo nám potěšením a těšíme se na budoucí ples. Majitel Jurečka s manželkou

25.11.2022

Jindřich Novotný – Firemní večírek

Pane Klemente, děkuji za vaši ochotu nám zahrát na poslední rozlučce našeho kolegu. Jako kapela jste to rozjařil a skvěle jsme se všichni pobavily. Díky a někdy příště. Jindřich a spol.

4.11.2022

Narozeniny 55, Iveta Balážová, Praha Žižkov Restaurace na Koněvce

Děkuji Vám za příjemný a skvělý večer, určitě si Vás opět pozvu na 60.tku.

22.10.2022

Pouťová zábava – Roztoky u Prahy -Sportovci

Děkujeme za Vaši účast, skutečně to umíte a víte co děláte. Lidé se na Vás ptají tak předám kontakty.

1.10.2022

Pouťová zábava – Milovice u Telče

Zdravím Vás posíláme vám video z naší akce v Milovicích a díky za skladbu na přání. Jarda

10.9.2022

Svatba -Hrádčanská Lidie +Karel Pompe

Děkujeme za skvělou hudbu, načasování pro každého a především upřímné díky za to, že jsem zvolila právě Vás. Byl to dlouhý večer, ale krásně Vám to zpívá.

3.9.2022

Svatba – Brno – Královo Pole -Manžele Čurejovy

Pán Klement, naozaj Vám to Zpieva velice dobre, a som rád, že som zvolil práve Vás. Vdaka za Vás.

6.8.2022

Narozeniny -Praha Stodůlky

Skvělá kapela, která to skutečně umí rozproudit. Cikánské písně nemají chybu a tančila i babička. Díky a těšíme se opět na Vás.

30.7.2022

Svatba – Manželé Jurdová Ivana +Zbyněk Junek

Díky za bohatý repertoár v anglickém jazyce, chtěl jsem pro sv přátele skvělou angličtinu a oba jste skvělé duo. Máte super repertoár a jste hodně milý a slušný člověk. Těšíme se na další akci a přijedeme na vaše hraní na ples. Ivanka a Zbyněk

11.1.2022 Myslivecký ples Benešov u Prahy

Nenašel jsem prozatím lepší kapelu z Prahy s tak dobrým vybavením a ozvučením. Nezklamal jste nás a příští rok zase.

Petr P.

10.7.2021 Oslava narozenin

Pane Klement děkujeme, byl jste kapela na poslední chvíli a zachránil nás. Těšili jsme se na Vás a byla to pohodička a skvělá nálada. Díky za vše a myslím, že se ještě uvidíme.

Mysletice u Telče, pan Dolský

Kateřina U

12.6.2021 Svatba Dolní Vilémovice

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za sobotní hraní na naší svatbě. Hráli jste skvěle, svatebčané za mnou neustále chodili, že hrajete super. Jsem ráda , že jsem zvolila právě Vás. Moc děkuji.
Hezký den

. OÚ Jinočany,Lenka Freudenfeldová

23.9.2020

Děkujeme Vám, za příjemné pobavení a profesionální přístup. Dokážete skutečně rozehřát na duši a rozproudit krev na parketu. Bylo nám potěšením, dle obyvatel a poptávky po kontaktu na Vás, se těšíme na další spolupráci. Obecní Úřad Jinočany

19.9.2020

Veselíčko u Ždáru, Hana Strnadová, oslava 40. tých narozenin

Zdravím vás Klemente, chtěla bych Vám moc poděkovat za sobotní hraní na oslavě narozenin mého manžela, hráli jste skvěle a paní zpěvačka je moc sympatická paní. Moc ji od nás pozdravujte. Všechno byla dokonalost a manžel byl spokojen, že hrajete skladby od skupiny Kabát a Škwor na přání. Jsem ráda , že jsem zvolila Vás byli jste součástí naší rodiny i přesto, že jsme se viděli poprvé. Nezažila jsem lepší kapelu jako jste vy. Opravdu Vám z celhé srdíčka děkujeme a těšíme se někdy příště.

15.8.2020

Svatba,Hotel Rytířsko, Tereza Pospíchalová

Klemente, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za včerejší krásný večer. Díky vašemu pozitivnímu přístupu a úsměvu vše dopadlo dobře i přesto, že se v sále nedalo dýchat a všichni jsme byli venku. Děkuji za ochotu vytvoření dokonalé atmosféry pro naše hosty. Díky za zahrání lidových písní pro naši tetu Martu, myslím, že bude z toho žít ještě celý rok. Také Vám chci poděkovat jménem personálu hotelu, který nás zasypal chválou na váš profesionální přístup. Máte skutečně netradiční a přesto zajímavý repertoár. Přeji Vám mnoho takových vydařených svatebních večerů.

Terka Pospíchalová

20.6.2020

Oslava 50. narozenin, Mohelno Galerie Stodola

Zdravím Vás, děkuji Vám za nezapomenutelný zážitek, za příjemný hudební doprovod. Manželka prostě miluje Michala Davida a ne každý má tak široký repertoár jako vy. Vy jste ji prostě zahrál vše co má ráda. Každý si kapelu chválil a to je pro mne dobré hodnocení pro všechny kdo vás neznají. Přeji celému vašemu tělesu hodně takových hraní a oslav a nepochybujeme o tom, že si vás opět zavoláme.

Karel a Anna Horníčková

11.7.2020

Svatba Marie Kadlubová,Štěměchovská tvrz, Třebíč

Zdravím Vás Klemente, nebo Klémo 🙂

Neměla jsem čas se vůbec rozloučit proto vše doháním mailem. I přesto, že jste byl sám dokázal jste nahradit celý orchestr. Zpíváte skvěle a přiznám se, že všichni si mysleli, že je to playback do chvíle než jste dokázal, že hrajete a zpíváte živě. Prostě jste přišel , perfektně zahrál, pobavil a tiše odjel. Tak to je přesně co jsem chtěla, bez nějakých problému a starostí. Jsem ráda , že díky náhodě jsem trefila na tak skvělého charismatického muzikanta s elánem a profesionálním přístupem. Ještě jednou díky za ten nejkrasnější den mého života.

Zdraví vás Marie Kadlubová (Nováková)

12.6.2020

Braškov, Dukelská, Pí Perclová 75.Narozeniny

Dobrý den,

moc jsem Vám chtěla poděkovat za sobotní hraní na mé oslavě 75. narozenin. Jakožto bývalá učitelka „Umělecké školy“,mohu říci, že jste vynikající muzikant a zpěvák. Ode mne máte za 1. Prostě nemám slov a děkuji za vše. Určitě pokud dožiji 80.tých narozenin budu opět ráda , když vás spatřím a uslyším.

Perclová Jitka

18.4.2020

Franc Pavel, Olší oslava 50. Narozenin

Pane Klemente, děkuji za vše. Byl jste originální a především jste splnil moje očekávání.

Přeji vše dobré a ať se daří.

Pavel Franc

Rolovat nahoru