Reference

11.1.2022 Myslivecký ples Benešov u Prahy

Nenašel jsem prozatím lepší kapelu z Prahy s tak dobrým vybavením a ozvučením. Nezklamal jste nás a příští rok zase.

Petr P.

10.7.2021 Oslava narozenin

Pane Klement děkujeme, byl jste kapela na poslední chvíli a zachránil nás. Těšili jsme se na Vás a byla to pohodička a skvělá nálada. Díky za vše a myslím, že se ještě uvidíme.

Mysletice u Telče, pan Dolský

Kateřina U

12.6.2021 Svatba Dolní Vilémovice

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za sobotní hraní na naší svatbě. Hráli jste skvěle, svatebčané za mnou neustále chodili, že hrajete super. Jsem ráda , že jsem zvolila právě Vás. Moc děkuji.
Hezký den

. OÚ Jinočany,Lenka Freudenfeldová

23.9.2020

Děkujeme Vám, za příjemné pobavení a profesionální přístup. Dokážete skutečně rozehřát na duši a rozproudit krev na parketu. Bylo nám potěšením, dle obyvatel a poptávky po kontaktu na Vás, se těšíme na další spolupráci. Obecní Úřad Jinočany

19.9.2020

Veselíčko u Ždáru, Hana Strnadová, oslava 40. tých narozenin

Zdravím vás Klemente, chtěla bych Vám moc poděkovat za sobotní hraní na oslavě narozenin mého manžela, hráli jste skvěle a paní zpěvačka je moc sympatická paní. Moc ji od nás pozdravujte. Všechno byla dokonalost a manžel byl spokojen, že hrajete skladby od skupiny Kabát a Škwor na přání. Jsem ráda , že jsem zvolila Vás byli jste součástí naší rodiny i přesto, že jsme se viděli poprvé. Nezažila jsem lepší kapelu jako jste vy. Opravdu Vám z celhé srdíčka děkujeme a těšíme se někdy příště.

15.8.2020

Svatba,Hotel Rytířsko, Tereza Pospíchalová

Klemente, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za včerejší krásný večer. Díky vašemu pozitivnímu přístupu a úsměvu vše dopadlo dobře i přesto, že se v sále nedalo dýchat a všichni jsme byli venku. Děkuji za ochotu vytvoření dokonalé atmosféry pro naše hosty. Díky za zahrání lidových písní pro naši tetu Martu, myslím, že bude z toho žít ještě celý rok. Také Vám chci poděkovat jménem personálu hotelu, který nás zasypal chválou na váš profesionální přístup. Máte skutečně netradiční a přesto zajímavý repertoár. Přeji Vám mnoho takových vydařených svatebních večerů.

Terka Pospíchalová

20.6.2020

Oslava 50. narozenin, Mohelno Galerie Stodola

Zdravím Vás, děkuji Vám za nezapomenutelný zážitek, za příjemný hudební doprovod. Manželka prostě miluje Michala Davida a ne každý má tak široký repertoár jako vy. Vy jste ji prostě zahrál vše co má ráda. Každý si kapelu chválil a to je pro mne dobré hodnocení pro všechny kdo vás neznají. Přeji celému vašemu tělesu hodně takových hraní a oslav a nepochybujeme o tom, že si vás opět zavoláme.

Karel a Anna Horníčková

11.7.2020

Svatba Marie Kadlubová,Štěměchovská tvrz, Třebíč

Zdravím Vás Klemente, nebo Klémo 🙂

Neměla jsem čas se vůbec rozloučit proto vše doháním mailem. I přesto, že jste byl sám dokázal jste nahradit celý orchestr. Zpíváte skvěle a přiznám se, že všichni si mysleli, že je to playback do chvíle než jste dokázal, že hrajete a zpíváte živě. Prostě jste přišel , perfektně zahrál, pobavil a tiše odjel. Tak to je přesně co jsem chtěla, bez nějakých problému a starostí. Jsem ráda , že díky náhodě jsem trefila na tak skvělého charismatického muzikanta s elánem a profesionálním přístupem. Ještě jednou díky za ten nejkrasnější den mého života.

Zdraví vás Marie Kadlubová (Nováková)

12.6.2020

Braškov, Dukelská, Pí Perclová 75.Narozeniny

Dobrý den,

moc jsem Vám chtěla poděkovat za sobotní hraní na mé oslavě 75. narozenin. Jakožto bývalá učitelka „Umělecké školy“,mohu říci, že jste vynikající muzikant a zpěvák. Ode mne máte za 1. Prostě nemám slov a děkuji za vše. Určitě pokud dožiji 80.tých narozenin budu opět ráda , když vás spatřím a uslyším.

Perclová Jitka

18.4.2020

Franc Pavel, Olší oslava 50. Narozenin

Pane Klemente, děkuji za vše. Byl jste originální a především jste splnil moje očekávání.

Přeji vše dobré a ať se daří.

Pavel Franc